Witamy!
          Cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę internetową, mamy nadzieję, że ta wizyta będzie początkiem naszej współpracy, a witryna przybliży Państwu naszą ofertę.


Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, już od ponad 20 lat budujemy kominki oraz piece opalane drewnem. Od 2009 posiadamy własny salon sprzedażowy, w którym mogą Państwo zobaczyć oraz zakupić urządzenia najwyższej jakości, wykorzystywane w technice konwekcyjnej, piecowej jak i wodnej. Od 2010 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem i dystrybutorem produktów firmy Spartherm w województwie lubelskim.
Podążając za potrzebami naszych Klientów oraz nowymi rozwiązaniami technicznymi już od 1990 roku stopniowo poszerzamy swoją ofertę w zakresie instalacji nadmuchowych, wykonujemy oraz projektujemy instalacje ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji), współpracujące z kominkiem ale zasilane głównie gazową nagrzewnicą nadmuchową.
W swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości systemy kominowe ze stali żaro oraz kwasoodpornej a także nasady kominowe.

Poza wieloletnim doświadczeniem posiadamy bogaty katalog fotografii z realizacji.

Służymy Państwu radą, pomocą i wykonawstwem.


Gwarantujemy:
    Rozsądne ceny, rzetelne doradztwo, solidność wykonania, niskie koszty eksploatacji pełen komfort, szybką instalację, a także zadowolenie klienta.

Copyright © TECHTERM 2008
(systemy nadmuchowe HVAC/R, kominki, wkłady kominkowe, systemy kominowe dinak - Lublin)